Profesjonalny zabieg wybielania zębów


Mało kto jest w pełni zadowolony z koloru swoich zębów. Na szczęście i nad barwą uzębienia można skutecznie popracować, decydując się chociażby na skorzystanie z profesjonalnego zabiegu wybielającego. Przeprowadza go już niejeden dentysta.

Taki zabieg oczywiście swoje kosztuje. Jego cena wynosi ok. tysiąc złotych, dlatego nie jest to metoda dostępna dla każdego. Mimo wszystko warto w nią zainwestować, aby później z dumą prezentować wszystkim wokół swój wspaniały uśmiech. Do wybielania należy jednak odpowiednio się przygotować. Jako że po tym zabiegu zęby zawsze będą bardziej wrażliwe, tuż przed nim najlepiej uzupełnić wszelkie ubytki i wyleczyć to, co nadaje się jeszcze do wyleczenie. Ważne jest też zachowanie pacjenta tuż po zabiegu. Do dwóch dni po wybielaniu nie powinien on bowiem spożywać i pić takich pokarmów, które mogą zabarwić szkliwo. Absolutnie zabronione jest m.in. wino, papierosy czy mocna kawa. Ich spożycie grozi pojawieniem się na zębach pewnych przebarwień.

Oczywiście dobry stomatolog warszawa bemowo sam wytłumaczy swojemu pacjentowi, na czym dokładnie będzie polegać ten zabieg wybielania. Powie mu zatem, jak należy się do niego przygotować oraz jak trzeba postępować tuż po nim, by nie popsuć efektów.