Pracodawco nie ryzykuj, przeszkol swoich pracowników


Zbliżający się sezon urlopowy wiąże się ze wzmożonym zatrudnieniem pracowników sezonowych, stażystów, praktykantów, którzy pomogą w realizacji bieżących zadań, jak rownież sprzyja pozyskaniu nowych pracowników, którzy po skończeniu uczelni wyższych trafiają na rynek pracy. Powyższe wpływa na wzrost zapotrzebowania na dodatkową liczbę szkoleń.
W związku z powyższym zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalnie przeszkoloną kadrę, która potrafi nie tylko przekazać niezbędną wiedzę, ale również zainteresować słuchaczy, dzięki czemu pracownikowi łatwiej będzie wynieść maksimum wiedzy z odbytego kursu. Szkolenie jest dopasowane do profilu działaności firmy, aby zwrócić szczególną uwagę na sytuacje, które mogą wystąpić u danego pracodawcy.
Nie musimy przypominać, że pracodawca jest zobowiązany przeprowadzić szkolenia z zakresu bhp poznań dla nowych pracowników, jak rownież dla zatrudnionej kadry, której wiedzę należy odświeżyć i utrwalić. Brak wymaganych szkoleń może spowodować, że pracodawca zostanie uznany za podmiot odpowiedzialny w przypadku zaistnienia wypadku, co z kolei wiąże się nie tylko z karami, ale również z ryzykiem wystąpienia przez pracownika o zapłatę odszkodowania.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail w celu uzyskania szczegółowej oferty, dopasowanej do profilu działalności Państwa firmy.