Popularny zabieg z kwasem hialuronowym


Współczesna medycyna estetyczna pozwala kobietom w niesamowity sposób dbać o urodę. Wiążą się z tym wszelkiego rodzaju zabiegi laserowe, dermatologia, leczenie chorób włosów czy operacje plastyczne. Stosowanie nowoczesnych urządzeń i preparatów pozwala na osiągnięcie szybkich i satysfakcjonujących efektów. Z tego względu do wielu zabiegów stosuje się kwas hialuronowy. Jest on bezpieczny, a wraz z wiekiem zmniejsza się jego ilość w organizmie. Dzięki zabiegom możemy w pewien sposób zatrzymać czas.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest powiększanie ust. Korzysta z niego wiele pań, których usta są wąskie, kąciki zbyt nisko uniesione, a wargi zbyt suche. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i trwa maksymalnie 20 minut. Jest bezpieczny dla zdrowia i nie wywołuje skutków ubocznych. A kobieca uroda objawia się właśnie pięknymi, pełnymi ustami. W dodatku z takiego udogodnienia skorzystać można już w cenie 800 złotych. Oczywiście koszt zależy od miejsca wykonania zabiegu, a także od ilości i struktury wstrzykiwanego kwasu hialuronowego.

Zabieg – peeling kawitacyjny Poznań.

Przed zabiegiem zostanie z Tobą przeprowadzona rozmowa. Zanim jednak udasz się do gabinetu, powinnaś widzieć, że musisz odstawić wszystkie leki przeciwbólowe i przeciwzapalne przynajmniej na tydzień przed zabiegiem. Ponadto nie możesz korzystać z solarium ani opalać się na słońcu, szkodliwy dla Ciebie może być również wirus opryszczki, o którym musisz powiedzieć lekarzowi. Dostaniesz specjalny lek, który pozwoli specjaliście bezproblemowo przeprowadzić zabieg.

Po zakończeniu powiększania ust, wargi i ich okolice mogą przez kilka dni pozostać zaczerwienione i lekko opuchnięte. Nie ma jednak powodów do zmartwień, gdyż jest to zjawisko zupełnie naturalne i znika po kilku dniach. Efekty zaś mogą utrzymywać się na Twoich ustach do nawet 12 miesięcy. W celu potrzymania wypełnionych ust zabieg należy powtórzyć. Pamiętaj jednak, że raz wstrzyknięty kwas hialuronowy pobudzi produkcję kolagenu, co również korzystnie wpłynie na Twoje usta.

Zobacz również: trener osobisty Warszawa.